Cestovní horečka se nekoná

Po douhé době jsem se dostala k napsání článku. Bylo to nejen pro nedostatek času díky tomu blázinci se stěhováním, ale i proto, že jsme až do včerejška neměli internet.
V novém baráčku se nám žije zatím bezvadně. Minulý víkend jsme to řádně zapili, zkolaudovali a dokonce i stánek přežil a stojí..:D Stihli jsme navíc jít na ryby (nebrali), na houby (rostou jak blázen! Bylo suprácký risoto) , na nákupy (Honza zase utratil víc než já) a v neděli slavnostně přivítali Adama a od té doby si žijeme ve třech. Já mám teď, dámy a pánové, na krku dva chlapy. Adam je ale bezkonfliktní, akční člověk, takže jsem za něj vlastně moc ráda!
A proto, že poslední týdny probíhaly tyto změny, skoro jsem zapomněla na plánovanou dovolenou. Znáte to, když si týden, nebo dokonce dva, spřádáte v hlavě seznam, balíte, perete… Já to dělala vždycky, ale tentokrát mě cestovní horečka nějak obešla a zdá se, že to právě proto uteklo ještě rychleji. Píšu to hlavně proto, že další týden budu offline, ale fotky můžete sledovat na Facebooku a teď už i na Instagramu, protože už nejsem out a mám i tuhle aplikaci. Hustý,co ?:D
Dala jsem teda ještě jednu várku spoďárů, aby se neřeklo, že to neprožívám vůbec. Ale vzhledem k tomu, že letíme jen s příručním zavazadlem (nechápu dodnes, že jsem na to přistoupila a ještě víc nechápu, jak se tam asi vejdu! Ale kdo by platil 100 liber letecké společnosti navíc, no, ne?:D), tak toho asi tolik ani potřebovat nebudu! Jo, a jedem na Tenerife. Ještě před 3 týdny psali nějaký článek, že ostrov sužují sinice. Na Kanárech. Já padám… Asi budu celý týden u bazénu a prvně v životě se třeba i opálím! Takže, zatím se tu mějte!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *