Změny se blíží

Takže, věci se opět daly do pohybu a protože jsme se rozhodli, že půjdeme bydlet sami, včera jsme dali výpověď z dosavadního bytu a hledáme byt pro dva. Už jsem byla na dvou prohlídkách, ale není to žádná sranda! Jako všechno tady,že!
První byt byl kousek od nás a ačkoli byl dražší, byl moc pěkný. Landlord chtěl po nás reference z práce, které já teď nemám, protože jsem pro jistotu dala výpověď, aby to byla ještě větší divočina. Honzy šéf ale ještě ten večer poslal referene, a tak čekáme na odezvu. Dnes jsem se byla podívat v apartmánu, který je sice dál, ale je komplet nově udělaný, levnější a v krásné čtvrti. Ovšem nevybavený. Museli bychom si tedy vše koupit. Od postele po odkapávač na nádobí. Tam, kde bydlíme teď, bylo vše vybavené proto, že je to share flat. Paní byla moc milá a do pátku se máme rozhodnout. Chtějí ale 200 liber za to, aby si ověřili naše credit score, které máme nulové, protože tu zase nejsme moc dlouho a prakticky tu nic nevlastníme. Takže je vše ještě ve hvězdách!
Tento týden nás ještě čekají 3 prohlídky bytů a budem doufat, že se budeme mít kde vyspat, až se vrátíme z holiday z ČR, což bude 5. března.
Zítra mě čeká poslední ranní směna v hotelu, tak alespoň bude čas vše připravit, vyklidit a odstěhovat. Věci si zatím necháme u kamarádky z práce a já se jen začínám modlit, ať nedopadnem jako ti bezdomovci, které každé ráno potkávám cestou do práce zabalené do spacáku s cedulí o peníze 😀
V pátek na návštěvu přijedou kamarádi z našeho rodného města. Plánujeme výlety, už se moc těším! Určitě vás budu informovat o dalším průběhu příběhu Hledá se byt a o všem, co jsme tady zažili, než ještě odjedeme na dovolenou do Čech!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *