Práce a zase ta práce

Takže novinky na poli pracovním!
Dala jsem výpověď! V hotelu začalo být celkem dusno, protože manageři se chovají, jako by jim patřil celý svět. Navíc už mě unavuje obsluhovat zákazníky, pracovat do noci a o víkendech.
Minulý týden jsem proto absolvovala dva pohovory. Jeden byl pro Emirates v rámci call centra, kde bych ze 40% mluvila s českými zákazníky. Sídlo bylo hodně daleko, ale řekla jsem si, proč to nezkusit! Pohovor byl moc fajn! Mluvila jsem česky i anglicky, což bylo příjemné a easy. Zkusili jsme si práci v týmu, kde jsme jako skupina měli za úkol domluvit se na určitých věcech. Pak jsme psali test, který byl ovšem z matematických a zeměpisných znalostí, a to mně teda moc nejde 😀 Takže testem jsem neprošla.
Druhý pohovor byl do office, kde bych měla za úkol tisknout a zařazovat dokumenty a pracovat s počítačem. Pohovor byl rychlý, ale ten pán mi stihl dát asi 30 otázek. 😀 Alespoň jsem si tedy procvičila zase trochu jinou angličtinu a získala pár zkušeností k budoucím pohovorům. Ani tato práce mi ale zřejme nebyla souzená.
Přesto nebojácná Nina včera dala výpověď a teď opět visím na internetu a hledám jiné pozice. Jediné, co vím na 100% je, že už nechci práci v restauraci, hotelu ani jinde v hospitality. Protože od 15 jsem i v ČR brigádně pracovala v hospodách, už toho bylo víc než dost 😀 Teď jsem tedy zvedavá, co mě čeká.
Jelikož za 14 dní jedeme do ČR, intenzivně asi práci začnu řešit, až se vrátíme. V záloze mám úklidy u nás v Prestwich, ale to by bylo jen na part time, a protože teď uvažujeme, že se přestěhujeme do vlastního, budeme platit větší nájem, proto bych asi finančně moc nevycházela.
Pravdou je, že něco skončí, aby zase něco jiného, nového mohlo začít. Líbila by se mi práce jako recepční. Nejsem ale proti ničemu. Vím, že si nemůžu moc vybírat, ale věřím, že tu jsou pozice, o kterých ani nevím, že je možno je dělat. To se mi na Anglii líbí, možnosti jsou pořád otevřené, jen musíte příležitost chytit za pačesy a zkoušet a zkoušet..
V hotelu mě ještě čeká několik směn a můj poslední pracovní den tam bude příští čtvrtek. Pak si alespoň trochu odpočinu a můžu se těšit na dovolenou do ČR. 🙂 Pak mě snad osud zavane někam, kde budu spokojená.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.