Staff Party

Tak další dlouho očekávanou akcí byla včerejší staff party na hotelu. Za celou dobu, co jsem tady, jsem nebyla na pořádné akci, takže jsem se neskutečně těšila na zaměstnaneckou párty u nás v hotelu. Protože dress code byl daný, zavítala jsem do Primarku a pořídila si šaty, jelikož můj šatník se skládá převážně z pracovních košilí 😀 Ještě před párty jsme společně s kolegyní Jitkou, jejím synem a Honzou navštívili centrum, kde se včera odehrávaly oslavy Nového čínského roku v China town v centru. Všude davy lidí, kteří se cpali čínskými nudlemi, utráceli peníze za atrakce, průvod v čele s akrobaty a čínským bojovým uměním a skvělou atmosférou jsme si moc užili a už byl čas se připravit na večer.
Vždycky jsem u nás v hotelu vyloženě záviděla všem, kteří se vyšňořili, popíjeli sklenku Prosseca a užívali si nadstardatních služeb, které náš hotel pro zákazníky nabízí. Teď jsme se těmi hosty stali my! Obsluhovali nás naši manageři, takže byla docela sranda si vyměnit role a nechat se pro jednou od nich obsluhovat a ne „buzerovat“ 😀 Večeře se skládala ze tří chodů. Hned po ní následovalo vyhlášení cen zaměstnanců roku, tombola a volná zábava v podobě tancování. Měli jsme i vlastního DJ. Peky, speciálně pro Tebe, ty hraješ teda líp :D!
V půlnoci jsme se společně s dalšími koelegy rozhodli, že je čas se přesunout do centra a rozdat radost ještě na jiných místech. Přece jen nám to tolik slušelo, byla by škoda jet v půlnoci domů, nejsem Popleka, že :D! A tak jsme vyrazili do oblibené části Gay Village, kde je jeden klub na druhém. V tom prvním nebyl vůbec nikdo, a tak jsme se přesunuli do dalšího, vzdáleného asi 2 minuty chůzí od toho prvního, kde pro změnu bylo úplně narváno. Musím ale říct, že jako parta jsme si to moc užili. Pak už byl ale čas návratu.
Takže staff party bych zhodnotila jako povedenou akci. Na hotelu to ale jinak stojí za starou bačkoru. Odpočítávám dny, kdy pojedem do ČR na návštěvu. Už máme koupené letenky a za necelé tři týdny pojedem na několik dní domů. Ještě, než odjedeme, chci dát v hotelu výpověď, protože si myslím, že je čas se pohnout zase jinam. Mám teď před sebou nějaké pohovory a v záloze úklidy od března, které by byly u nás ve čtvrti v Prestwich. Jelikož teď poslední dobou trénuji řízení, mohla bych jezdit autem, mít volné víkendy a být pánem svého času. Ale bohužel jen na part time. Toho času bych chtěla využít a začít chodit na kurz angličtiny, který bude ukončený certifikátem. Do té doby budu zkoušet všechny nabídky a možnosti jiných prací, tak mi držte palce!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *