Máme nové auto

Včera jsme dokázali dovést do dokonalosti plán, který spřádáme od té doby, co jsme tady. Byla to rychlá akce, ale vyšla! Škoda Fabia je naše a říká nám, nebo spíš Honzovi, pane! Já si pořád neumím představit jezdit vlevo, najíždět na kruháč doleva a mít volat vpravo a řadičku vlevo. Už teď nevím, kde je levá a pravá strana, a to vám to jen popisuji.
Honza v pátek večer vybral asi 4 auta s přijatelnou cenou a cenou za pojistku a v sobotu dopoledne se s klukama vydali na obhlídku jednotlivých aut do bazarů. Vtom mi volala kamarádka Jitka, že její známý právě vyvěsil na internet prodej Fabie za přijatelnou cenu, proto jsem hned klukům volala, aby změnili směr trasy a zanechali všeho, co dělají, nechali všechna auta dosavadním majitelům a uháněli pro stříbrnou Fabii. Auto se zdálo v pořádku, Honza dojel domu auto pojistit a o pár hodin později už bylo auto naše.
Je to super změna! Neřídít se podle autobusů, nečekat na taxík, netahat se s taškami z nákupu, atd, atd… Takže můžeme vesele plánovat výlety a lednovému Londýnu už nic nestojí v cestě!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *