Novinky dní předešlých aneb předvánoční šílenství dorazilo do Manchesteru

Takže, největší novinkou je asi to, že od minulého týdne žijeme ve čtyřech. Přibyl nám tu mladší Přibyl. Honzův brácha Ondra přiletel ve čtvrtek, bylo mu přiděleno dolní patro s matrací až do konce roku. Bude nám pomáhat ve skladu, kde je už teď práce až nad hlavu. Také proto jsem včera zvládla svou poslední sobotní výuku s dětmi v Czech School a vrátím se tam až v lednu, protože začínáme chodit do práce i o víkendech. I to je hlavním důvodem proč si už teď užívám vánoční manchesterovskou atmosféru. Už týden jsou na mnoho místech v centru vánoční trhy v plném proudu. I my jsme už vyrazili na průzkum! V čele Christmas Market je jako vždy abnormálně kýčovitý Santa, který je tradičním symbolem manchesterovských trhů.
A díky pracovnímu nasazení, které nás teď čeká, jsem pro jistotu už včera začala i s vánoční výzdobou. Ve dvou se to lépe táhne, takže jsme se sešly se Zuzkou a s horkým alkoholickým nápojem nám šla práce sama od ruky. Uvažovaly jsme, že bychom naši výrobu rozšířili mezi veřejnost, určitě by se na naše výrobky stály fronty. 😀
Ale čas je nyní nedostatkovým materiálem..
Víkend nebyl o nic míň náročný. Přijela dlouho očekávaná delegace ze Soběslavi. Kluci přijeli na zápas Manchester United, tak byli samozřejmě ubytovaní u nás. Je vždy super zpestření, když za námi někdo přijede. Snažili jsme se to tady klukům co nejvíce zpříjemnit. V sobotu jsme se vydali na společnou večeři, dnes s klukama spořádali pravou anglickou snídani a dovezli je do centra, aby ještě něco málo viděli ze samotného města.
Mimo jiné chystám brzo vánoční soutěž, takže sledujte stránku i na Facebooku 🙂
P.S: Kdybych se pár neděl neozvala, žiju, neutopila jsem se v punči, ale jsem zahrabaná ve skladu mezi skleničkama a balíkama!
P.S2: Kdo z vás to má stejně a čeká ho převážně pracovní prosinec? Neztrácejme síly. Na konci posledního měsíce v roce nás čeká velká odměna v podobě jídla, pití, času stráveného s rodinou a nějaké ty prémie.
Hodně sil všem, kdo jsou na tom podobně jako já!!:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *