Zpátky do školy!

Za celý svůj život jsem ve škole strávila hodně času. Studovala jsem do svých 26 let, a pak šla učit. Chybí mi vysokoškolská léta, vylomeniny, kterých jsme se s holkama nadělaly, dokonce snad i ty přednášky! Bezstarostný život, který se zakládal na tom, na kterou zkoušku se naučím víc a na kterou méně, abych stihla jít ve středu ještě pařit a pod parou ve čtvrtek ráno zasedla vedle Háni s očima jak angorák! Na státnice jsme to ovšem pobraly dost zodpovědně, nastěhovaly se k Háně na kolej a fakt si myslím, že jsme si sáhly na dno, ale daly jsme to a v červnu 2015 se staly Megerami 😀
Jo, školní léta mi fakt chyběj. Takže možná i kvůli tomu jsem se rohodla, že dokud jsem tady a je na to prostor, trošku do sebe zainvestuju a prohloubím své anglické znalosti. Myslím, že jsem se rozhodla dobře, ačkoli je to docela časově náročné. Kurz se koná v úterý a ve čtvrtek na dvě hodiny.
První hodina proběhla tento týden a já byla nadšená! Kurz navštěvuje dohromady šest lidí (Španělé, Francouz a dvě Češky včetně mě) a Gilian, která kurz vede, je učitelka na svém místě. Činnosti jsou do dvou hodin rovnoměrně rozdělené. Čtení, překlad, gramatika, vyprávění, práce v týmu, cvičení z učebnic, domácí úkoly i učení nové slovní zásoby.
Líbí se mi, že když neznáme některé slovíčko, Gilian nám ho anglicky tak svěle opíše a vysvětlí, že to pochopím v angličtině úplně bez problémů.
Kurz bude trvat do konce června a já doufám, že mi to hodně dá a moje anglické znalosti tak nabydou na síle!
Kdo by zvažoval možnost stejného nápadu, jaký jsem měla já, je to Britannia english academy.
www.britannia-school.com
Nejlepší investice je vždy do sebe a já věřím, že tahle se mi 10x vrátí ať už v UK nebo po návratu domů!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *